top of page

Czym EasyFootings® różni się od innych firm producentów materiałów budowlanych?

EasyFootings® to w zasadzie próba zastosowania projektu nie tylko do końcowego efektu, ale do całego procesu, który realizuje finalnie nasze domy. Ponieważ architekci lub projektanci są w pewnym sensie ostatnimi, którzy angażują się [w budownictwo mieszkaniowe], więc bardzo trudno jest być częścią bardziej fundamentalnej transformacji branży.

To co uderzyła w budownictwo mieszkaniowe, jest to, że średnia dochodów osoby zajmuje jej 25 lat życia, aby zaoszczędzić do 20 procent zaliczki na dom o średniej cenie. Oznacza to, że dla coraz liczniejszej klasy średniej pomysł posiadania własnego domu staje się coraz mniej osiągalny.

To tak demotywujące lub wręcz paradoksalne, że w prawie wszystkich innych dziedzinach rzeczy, które robimy, stają się coraz lepszej jakości. Przy niższych kosztach, a dotyczy to komputerów, pralek i zabawek. Stają się coraz wyższej jakości przy coraz niższych kosztach. Ale nie dotyczy to naszych domów.

I może ostatnią rzeczą, którą widzieliśmy, jest to, że jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, efektywność środowiskową budynków, które budujemy, jako producent elementów konstrukcyjnych dla budownictwa, możesz zaproponować pewne produkty niedostępne na rynku, możesz również projektować za ich pomocą pewne zasady projektowania i budowy.

Ale to, czego naprawdę potrzebujesz, to możliwość złożonej innowacji – rosnącej siły przetargowej z różnymi producentami, którzy dostarczają różne produkty, które stają się częścią składową budowanych przez Was budynków. Oznacza to, że możesz nie tylko określić najlepsze dostępne obecnie na rynku rozwiązania, ale dzięki partnerstwu z nami możesz przesuwać granice i tworzyć coraz lepsze produkty.

Tak więc w zasadzie chodzi o myślenie o architekturze mieszkaniowej jako produkcie, w którym masz różne linie produktów.


17 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page