top of page
EasyFootings 23.png
EasyFootings logo_edited.png

Fundament

zero waste

POZNAJ NAS Z BLISKA
Odkryj innowacyjne fundamenty mikropalowe EasyFootings
®,
które stanowią bezkonkurencyjne rozwiązanie na rynku, odzwierciedlając zaangażowanie firmy w ekologię. EasyFootings, uznawana za najbardziej ekologiczną firmę w Polsce i lidera gospodarki zrównoważonej (GOZ) za rok 2023, nie tylko rewolucjonizuje branżę swoimi produktami, ale także wyznacza standardy w dbałości o środowisko, ludzi oraz promowaniu społecznej odpowiedzialności.

Jusqu'à 50% de réduction des coûts de construction des fondations

Réduction de leur temps d'exécution jusqu'à 95%

GOZ_edited.jpg
CE.png
Dlaczego warto wybrać EasyFootings.png

EasyFootings® oferuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w zakresie fundamentów mikropalowych, które znacząco przyczyniają się do zwiększenia wydajności budowy oraz oszczędności czasu i kosztów. System fundamentów mikropalowych EasyFootings® to wytrzymałe, prefabrykowane rozwiązania, które umożliwiają szybki montaż i są dostosowane do wielokrotnego użytku. Ich zastosowanie pozwala na przeniesienie obciążeń na głębsze, bardziej wytrzymałe warstwy gruntu, co jest szczególnie przydatne w trudnych warunkach gruntowych.

Firma kładzie silny nacisk na ekologię i zrównoważony rozwój, co znajduje odzwierciedlenie w projektach, które mają na celu zmniejszenie emisji CO2 oraz ograniczenie ilości odpadów budowlanych. Produkty EasyFootings® są zaprojektowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko, używając materiałów nadających się do recyklingu i redukując czas budowy, co również przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie na transport i inne zasoby​​.

EasyFootings® jest uznawana za lidera w dziedzinie ekologii w Polsce i aktywnie promuje zasady gospodarki o obiegu zamkniętym, działając w myśl Europejskiego Zielonego Ładu oraz globalnych celów klimatycznych. Dążą do osiągnięcia netto zerowej emisji w nowym budownictwie do roku 2030, co jest wyrazem ich zaangażowania w przyszłość zrównoważonego budownictwa​

NOUS ATTENDONS
POUR LES MESSAGES

ul. Kamieńska 11b, 72-420 Dziwnówek, Pologne

(+48) 507 088 161

Merci d'avoir soumis !

bottom of page