top of page

WIĘCEJ O NAS

EasyFootings® to pionierska polska firma, która zdobywa rynek innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami fundamentowymi. Jako rewolucyjny dostawca zaawansowanych technologii fundamentowych, odmieniamy sposób myślenia o fundamentach w budownictwie od 2010 roku.

System fundamentów EasyFootings® gwarantuje niezliczone korzyści i zalety w porównaniu z innymi rozwiązaniami, dając nam przewagę na rynku. Stawiamy na rewolucyjne systemy budowlane z wykorzystaniem wysoce wydajnych prefabrykowanych konstrukcji stalowych w formie fundamentów mikropalowych. Nasze fundamenty łączą niezwykłą trwałość, zdolność do wytrzymywania obciążeń nawet podczas trzęsień ziemi, a także pełne poszanowanie środowiska na każdym etapie realizacji.

Dzięki znakomitej wytrzymałości modułów na obciążenie, oferujemy możliwość budowy jedno- i wielopoziomowej, oszczędnie i bezpiecznie, spełniając jednocześnie wszelkie międzynarodowe wymogi i normy budowlane CE. Proces produkcyjny gwarantuje kompleksowe, gotowe do użycia rozwiązanie, a nasza produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami CE.

 

Wybierając EasyFootings®, stawiasz na przyszłość fundamentów - innowacyjną, ekologiczną i skuteczną!

Osiągamy perfekcję
dzięki natchnieniu naturą!

EasyFootings jest pionierem w dziedzinie fundamentów mikropalowych
o obniżonej emisji CO2

Tak jak korzenie drzew, nasze rewolucyjne fundamenty mikropalowe EasyFootings® efektywnie rozkładają obciążenie budynku na szerszy obszar gruntu za pomocą innowacyjnych mikropali. Sprytnie zablokowane pod kątem, mikropale zapewniają stabilność, eliminując ruch w górę i w dół pod wpływem obciążenia oraz oferując odporność na wysadzanie pod wpływem mrozu.

Nasz unikalny system opiera się na mikropalach ułożonych w kształcie piramidy, które rozkładają obciążenie na większy obszar nienaruszonego strukturalnie gruntu. Dążymy do zgodności z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym, co oznacza, że nasze produkty i materiały są projektowane do maksymalnego i wielokrotnego wykorzystania. Pozwala to na minimalizację generowanych odpadów i zanieczyszczeń oraz przyczynia się do ochrony i odnowienia środowiska naturalnego.

EasyFootings® to pionier w dziedzinie innowacyjnych systemów fundamentów mikropalowych, które z powodzeniem zastępują tradycyjne betonowe fundamenty. Wybierając nasze rozwiązania, inwestujesz w przyszłość zrównoważonego budownictwa i troskę o środowisko.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

EasyFootings® to innowacyjna polska firma, która wprowadza nowoczesne i ekologiczne rozwiązania fundamentowe na rynek budowlany. Jako pionier w dziedzinie zaawansowanych technologii fundamentowych, od 2010 roku rewolucjonizuje sposób, w jaki myślimy o fundamentach.

W 2018 roku nasze wysiłki zostały uhonorowane prestiżowym tytułem "ORŁA INNOWACJI 2018" za bycie najbardziej innowacyjną firmą w Polsce. Nasze oryginalne i opatentowane rozwiązanie ma na celu usprawnienie procesów produkcji, obsługi i montażu poprzez wyższy stopień prefabrykacji. Wynikiem tego są zwiększone bezpieczeństwo, precyzja i szybkość budowy, a także lepsze możliwości planowania kosztów i harmonogramów inwestycji.

System EasyFootings® nie tylko jest w pełni przystosowany do recyklingu, ale także umożliwia wielokrotne użytkowanie, zanim zostanie mu to zastosowane. Nasza wizja "zamkniętego obiegu" zakłada wielokrotne wykorzystanie materiałów, dzięki czemu dbamy o planetę i jej mieszkańców, nieustannie pracując nad ograniczeniem naszego śladu środowiskowego. Wybierając EasyFootings®, inwestujesz w zrównoważony rozwój i przyszłość naszego świata.

EasyFootings innowacje.png
Twój biznes pod banderą sukcesu.png

Dumni z tytułu!

W zgodzie z ekologią i z myślą o kolejnych pokoleniach.

EasyFootings został zwycięzcą konkursu marszałka Olgierda Geblewicza

Twój biznes pod banderą sukcesu.

 

Trzecia edycja konkursu gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu. ”Kapituła konkursowa wybrała  10 finalistów, a zwycięzca zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali (styczeń 2023 r.) inaugurującej Rok Przedsiębiorczości na Pomorzu Zachodnim. Wpłynęło 146 zgłoszeń. Komisja, w której zasiadali m.in. laureaci poprzednich edycji konkursu i przedstawiciele organizacji okołobiznesowych, wybrała 10 finalistów. 

EasyFootings konkurs (9).png