top of page

Perfeksja poprzez natchnienie naturą: ochrona wartości, które się liczą!

EasyFootings jest pionierem w dziedzinie innowacyjnych fundamentów mikropalowych o obniżonej emisji CO2

Naszym zadaniem jest pozostawienie planety w lepszym stanie.

NAGRODY i WYRÓŻNIENIA

Sukces w Konkursie Najlepsze rozwiązania Gospodarki o Obiegu Zamkniętym

 

Z ogromną radością i dumą informujemy, że nasz projekt "Modułowy system mikropalowego fundamentowania EasyFootings®" został wyróżniony i doceniony w konkursie „Najlepsze rozwiązania Gospodarki o Obiegu Zamkniętym” (GOZ). Otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 20 000 złotych, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości i innowacyjności naszej pracy.

Środki na nagrodę pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 2.4.1 „Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów inno_LAB”, finansowanego przez Unię Europejską.

To wsparcie jest dla nas nieocenione i pozwala na dalszy rozwój oraz implementację innowacyjnych rozwiązań, przyczyniając się do promocji gospodarki o obiegu zamkniętym.

Jesteśmy dumni z możliwości uczestnictwa w konkursie GOZ i dołączenia do grona innowatorów pracujących na rzecz zrównoważonego rozwoju. To wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy i tworzenia rozwiązań, które przyczyniają się do budowy lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

logotypy_POIR_JPG_kolor.jpg

EasyFootings® zdobywa główną nagrodę w konkursie

"Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023"!

 

Z wielkim entuzjazmem i dumą informujemy, że EasyFootings® zostało uhonorowane główną nagrodą w prestiżowym konkursie "Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023"! To wspaniałe osiągnięcie jest wynikiem naszej nieugiętej determinacji, innowacyjności i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług.

Chcielibyśmy wyrazić głęboką wdzięczność i podziękowania dla organizatorów konkursu za docenienie naszej pracy oraz dla naszego zespołu, partnerów i klientów za ich niekończące się wsparcie i zaufanie. Dzięki Wam możemy nieustannie rozwijać się i dążyć do doskonałości, promując jednocześnie rozwój gospodarczy naszego regionu.

Mamy nadzieję, że to wyróżnienie będzie inspiracją dla nas wszystkich do dalszego dążenia do osiągania jeszcze większych sukcesów i realizacji ambitnych projektów. Dziękujemy Wam za wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych osiągnięć!