top of page

WIĘCEJ O NAS

EasyFootings® - Rewolucja w Budownictwie Fundamentowym

Jesteśmy pionierską polską firmą, która od 2010 roku odmienia krajobraz budowlany dzięki innowacyjnym

i ekologicznym rozwiązaniom fundamentowym. Nasza misja to nieustanna rewolucja w myśleniu o fundamentach.

 

Główne atuty systemu fundamentów EasyFootings®:

  • Nieporównywalna przewaga: Nasze rozwiązania oferują liczne korzyści w stosunku do tradycyjnych metod, stawiając nas w awangardzie rynku budowlanego.

  • Innowacyjność w praktyce: Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie w produkcji prefabrykowanych konstrukcji stalowych w formie fundamentów mikropalowych.

  • Trwałość i bezpieczeństwo: Nasze fundamenty gwarantują wytrzymałość nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak trzęsienia ziemi, dbając jednocześnie o minimalny wpływ na środowisko.

  • Zgodność z normami: Nasza oferta spełnia międzynarodowe wymogi i normy budowlane CE. Proces produkcyjny jest zoptymalizowany tak, aby dostarczyć gotowe do użycia, wysokiej jakości rozwiązania.

 

Wybierając EasyFootings®, inwestujesz w przyszłość fundamentów. Postaw na innowacje, ekologię i doskonałość.

Osiągamy perfekcję
dzięki natchnieniu naturą!

EasyFootings jest pionierem w dziedzinie fundamentów mikropalowych
o obniżonej emisji CO2

EasyFootings® - Fundamenty Mikropalowe, które Chronią Naturę

Podobnie jak korzenie drzew, nasze fundamenty mikropalowe EasyFootings® efektywnie rozprowadzają obciążenie budynku, korzystając z innowacyjnej technologii mikropali. Układane pod specyficznym kątem, zapewniają one doskonałą stabilność - eliminując pionowe ruchy pod wpływem obciążenia i stanowiąc barierę przed wysadzaniem mrożącym.

 

W sercu naszego systemu leżą mikropale ułożone w kształcie piramidy, które skutecznie rozkładają obciążenie na szeroki obszar nienaruszonego gruntu. Jesteśmy gorącymi zwolennikami gospodarki o obiegu zamkniętym, co przekłada się na projektowanie naszych produktów i materiałów z myślą o ich maksymalnym i wielokrotnym wykorzystaniu. Dzięki temu minimalizujemy odpady, dbamy o ograniczenie zanieczyszczeń i aktywnie przyczyniamy się do ochrony naszej planety.

 

EasyFootings® to lider w zakresie nowoczesnych, ekologicznych systemów fundamentów mikropalowych. Wybierając nas, decydujesz się na inwestycję w zrównoważoną przyszłość budownictwa oraz dbałość o środowisko.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Osiągnięcie Roku: EasyFootings zdobywa główną nagrodę w konkursie "Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023"!

Z wielkim entuzjazmem i dumą informujemy, że EasyFootings zostało uhonorowane główną nagrodą w prestiżowym konkursie "Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023"! To wspaniałe osiągnięcie jest wynikiem naszej nieugiętej determinacji, innowacyjności i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług.

Chcielibyśmy wyrazić głęboką wdzięczność i podziękowania dla organizatorów konkursu za docenienie naszej pracy oraz dla naszego zespołu, partnerów i klientów za ich niekończące się wsparcie i zaufanie. Dzięki Wam możemy nieustannie rozwijać się i dążyć do doskonałości, promując jednocześnie rozwój gospodarczy naszego regionu.

Mamy nadzieję, że to wyróżnienie będzie inspiracją dla nas wszystkich do dalszego dążenia do osiągania jeszcze większych sukcesów i realizacji ambitnych projektów.

Dziękujemy Wam za wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych osiągnięć!

Zespół EasyFootings

W zgodzie z ekologią i z myślą o kolejnych pokoleniach.

EasyFootings został zwycięzcą konkursu marszałka Olgierda Geblewicza

"Twój biznes pod banderą sukcesu".

     

Trzecia edycja konkursu gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu. ”Kapituła konkursowa wybrała  10 finalistów, a zwycięzca zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali (styczeń 2023 r.) inaugurującej Rok Przedsiębiorczości na Pomorzu Zachodnim. Wpłynęło 146 zgłoszeń. Komisja, w której zasiadali m.in. laureaci poprzednich edycji konkursu i przedstawiciele organizacji okołobiznesowych, wybrała 10 finalistów. 

Nominacja EasyFootings.png
GOZ.jpg